Pages Navigation Menu

Nagrade iz 2014. godine

NAGRADE SA XLI MUZIČKOG FESTIVALA MLADIH CRNE GORE

HERCEG – NOVI 2014

Redbroj  PREZIME I IME UČENIKA

 

KATEGORIJA Ukupno bodovi KLASANASTAVNIKA  MJESTO
1.       Moriss Robert i Moriss MilaKlavirski duo I 100 I.Mijušković Specijalna
2.       Rističević Milica i Boca Bojana- Vokalni duo I 100 J.Mustur Specijanla
3.       Kulinović Milica i Vlatković Dunja – Standardni duo II 96.50 I.Petković I.Mijušković Zlatna lira
4.       Kosić Nađa i Spaić AnđelaVIS duo I 96.50 J.MusturD.Seferović Zlatna lira
5.       Vukotić Nina i Vukašinović Ivana – Klavirski duo I 96.20 I.MijuškovićM.Nikolić Zlatna lira
6.       Grbić ĐorđeHarmonika pretkategorija 95.60 Z.Trajković Zlatna lira
7.       Boca Bojana i Čolović Nikola- VIS duo I 95.00 J.MusturS.Kipić Zlatna lira
8.       Grbić Đorđe i Trkulja Dijana Nestandardni duo I 94.50 Z.TrajkovićS.Sekulić Srebrna lira
9.       Bojanić Maša i Marić Đorđe Klavirski duo II 92.67 I.Mijušković Srebrna lira
10.     Dukić VišnjaGitara II 92.25 S.Kipić Srebrna lira
11.     Dječji hor I 92.20 N.Karadžić Srebrna lira
12.     Radanović Katarina Violina pretkata  91.60 J. Popović Srebrna lira
13.     Trkulja Dijana i Murišić Aleksandar- Nestandardni duo I 91.50 S.Sekulić Srebrna lira
14.     Durković IvaViolina II 90.40 A. Popović Srebrna lira
15.     Čolović DaniloGitara Pretkat. 90.00 D.Đorđević Srebrna lira
16.     Božović Tatjana i Odalović Nikola- Klavirski duo I 90.00 D.Seferović Srebrna lira
17.     Palević Pavelina i Đurović Kristina – Klavirski duo II 90.00 D.SeferovićA.Zloković Srebrna lira
18.     Tomanović Lana i Radojević Marija- Standardni duo I 89.80 I.JovanovićJ.Popović Bronzana lira
19.     Bigović Katarina i Vučetić Teodora- Klavirski duo II 89.00 S.Vojvodić Bronzana lira
20.     Burgijašev Anja i Vučetić Anđela – Klavirski duo I 88.40 S.Vojvodić Bronzana lira
21.     Begović Tijana i Kontić Luka Nestandadni duo II 87.75 I.PetkovićS.Kipić Bronzana lira
22.     Hasić EmirHarmonika pretk 87.75 Z.Trajković Bronzana lira
23.     Karadžić Katarina i Vuksanović Elena – Standardni duo I 87.40 A.PopovićI.Jovanović Bronzana lira
24.     Čukhlib Eva i Čukhlib Maša –Nestandardni duo I 86.75 A.PopovićJ.Popović Bronzana lira
25.     Roganović Jakšagitara pret 86.25 D.Đorđević Pohvala
26.     Bardek Tanja i Šerović Teodora- Nestandardni duo I 85.25 A.PopovićJ.Popović Bronzana lira
27.     Avramović Marija i Balabušić Vedrana- Klavirski duo II 85.00 D.SeferovićA,Zloković Bronzana lira
28.   S Samardžić Staša i Radanović Katarina- Nestandardni duo I 85.00 A.PopovićJ.Popović Bronzana lira
29.     Miljević Marko i Moriss Anna – Klavirski duo II 84.00 I.Mijušković Pohvala
30.     Rabrenović Jelka i Hasić Selma- Klavirski duo II 84.00 S.Bogdanović Pohvala
31.     Tomanović Tara i Mandić Vido – Klavirski duo II 84.00 D.SeferovićA.Zloković Pohvala
32.   B Bulajić Ivana i Đurović Ivana- Klavirski duo II 84.00 I.Jovanović Pohvala
33.     Roganović AljošaGitara pretka 82.40 D.Đorđević Pohvala
34.     Perišić Ksenija i Novović Sara- Nestandardni duo II 81.75 D.Đorđević Pohvala
35.     Durković Iva i Seferović Katarina- Nestandardni duo II 80.25 J.PopovićA.Popović Pohvala
36.     Čeprnić Dušan i Kukalj Ksenija- Nestandardni duo II 80.25 J.PopovićA.Popović Pohvala
37.     Ognjenović Ana-Marija i Ognjenović Mia –Nest .duo II 80.00 J.PopovićA.Popović Pohvala

 

 

Nagrade sa međunarodnim takmičenjima:

 

  1. GRBIĆ ĐORĐE-harmonika-IV Međunarodni festival harmonike- Tivat- 1-prva nagrada; klasa Zorica Trajković;
  2. SPAIĆ ANĐELA- klavir – XIV Otvoreno takmičenje memoriajal “Dušan Protić”- Muzička škola”Vatroslav Lisinski” Beograd-III- treća nagrada: klasa:Danela Seferović;
  3. MILICA RISTIČEVIĆ i BOCA BOJANA- vokalni duo- “Bruna Špiler”Međunarodno takmičenje solo pjevača- Herceg Novi – II-druga nagrada; klasa Jovana Mustur;
  4. MILICA RISTIČEVIĆ i BOCA BOJANA- vokalni duo- “Viva musica” Međunarodno takmičenje solo pjevača- Herceg Novi – I-prva nagrada; klasa Jovana Mustur;
  5. DUKIĆ VIŠNJA- gitara- Međunarodno takmičenje Viva musica”- Herceg Novi – II-druga nagrada, klasa: Sanjin Kipić;
  6. BEGOVIĆ TIJANA-flauta i KONTIĆ LUKA- gitara- Međunarodno takmičenje Viva musica”- Herceg Novi – III-druga nagrada, klasa: Sanjin Kipić i Ivana Petković;
  7. MORISS ROBERT i MORISS MILA- klavirski duo- Međunarodno takmičenje u Ohridu – I nagrada , klasa: Irena Mijušković.